A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Ti Me Fat, Une Pa Fat


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Song from the album:

"çka Po Thu"


Prej athere kur sjam me ty
Une skam fat ne dashuri
Nuk po di ku po m’qon jeta
Prej athere kur pa ty mbeta (2x)

Ref: 2x
Ti me fat une pa fat
Qysh me ba zemren rehat
Ti me gjitha qe jep jeta
Pa asgje un tash mbeta

Prej athere kur sjam me ty
Ma ke vu n’zemer nje dry
Prej athere qe me ke lan
Tjeterkuj po smuj me i than (2x)

Ref: 4x
Ti me fat une pa fat
Qysh me ba zemren rehat
Ti me gjitha qe jep jeta
Pa asgje un tash mbeta


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019