Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mahmut Ferati - S'kam Lan Ven Pa Te Permen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'kam Lan Ven Pa Te Permen".
3. Video është e këngës "S'kam Lan Ven Pa Te Permen", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mahmut Ferati - S'kam Lan Ven Pa Te Permen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"Golden Hits Vol.2"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00se kam dit sa te du
Jo Jo sa te du
kur ke shku e kam kuptu
Po po e kam kuptu

Krejt dynjan e kam pyt
Po po e kam pyt
oo nuk kam lan ven pa tlyp
jo jo ven pa tlyp

reff:

o skam lan ven o pat permend o kurr ske dal prej zemres tem,
edhe nji her ti fol me mu se ma kurr skam met idhnu,
o skam lan ven o pat permend okurr ske dal prej zemres tem,
o veq pak zemer pak per mu mos um le kshtu me jetu.

Se kam dit sa te du
jojo sa te du
kur ke shku e kam kuptu
popo ekam kuptu

Krejt dynjan e kam pyt
popo e kam pyt
o nuk kam lan ven pa tlyp
jojo ven pa tlyp

o skam lan ven o pat permend o kurr ske dal prej zemres tem
edhe nje her ti fol me mu se ma kurr skam met idhnu,
oskam lan ven opat permen o kurr ske dal prej zemres tem.
o veq pak zemer pak per mu mos um le kshtu me jetu.

o skam lan ven o pat permend o kurr ske dal prej zemres tem
edhe nje her ti fol me mu se ma kurr skam met idhnu,
o skam lan ven o pat permend o kurr ske dal prej zemres tem
o veq pak zemer pak per mu mos um le kshtu me jetu.


Ky tekst u dërgua nga Luanesha
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet