A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Kush Po Ja Thote Kenges


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1995

1995-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Çka Ti Baj Zemres"

Song from the album:

"Kush Po Ua Thot Kanges"


Kush po ja thote kenges
mat bukur ne Prishtine
2 bylbyla kendojn
oh per dashuine

kush po ja thote kenges
oh ne Ferizaj
kush po ja thote kenges
hajde ne Gostivare

me i pas 100 zemra
ty ti kisha val

Kush po ja thote kenges
mat bukur ne tetove, (ne tropoje)
pervec zanit tan, z'dua askush mem fole

kush po ja thote kenges
oh n'kacanik
kush po ja thote kenges
hajde ne mitrovice

me e dit sa te due
kurre nuk kish ik

kush po ja thote kenges
mat bukur ne Prizren
mos me fol per ty
maraku s'pom len

Kush po ja thote kenges
ne Lezhe e ne Shkoder
do te vij met marre
me krushq, e me loder


Lyrics submited by Albanian Records
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019