A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Pse Nuk Erdhe


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Production:

Fatmir Muja

Song from the album:

"Thuaj"


Sonte kenga ime tjeret i gezon e ti zemres sime ah sa i mungon , per te tjeret knoj e per vete qaj se prej zemres sime kurr nuk mund te ndaj .Reff: Pse nuk erdhe , pse nuk erdhe pse ti zemren mu ma theve pse nuk erdhe kur tkom prit a ske dasht a se ke dit (2her reff)
Pa u pa me ty kaloj koh e gjate pse ske ardh o shpirt me ma ndreq ket nat , per te tjeret knoj e per vete qaj se prej zemres sime kurr nuk mund te ndaj . Reff: Pse nuk erdhe , pse nuk erdhe pse ti zemren mu ma theve , pse nuk erdhe kur tkom prit a ske dasht a se ke dit (2her reff)


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019