Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Matura Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  27

le t`kendohet kanga
ne ket nat te madhe
ritmi ma i bukur
po na fton ne valle
edhe sonte bashk
ne matur do tjemi
fjalet qe si tham 2x
sonte le ti themi 2x

kendoni kendoni
sonte per matur
se kjo nat e jona
sdo te vij ma kurr
vallzoni vallzoni
deri nort e vona
se mo asnjeher
skthehen ditet tona

fundin e ksaj nate
sbashku do ta presim
nagim njeri-tjetrin
do ta pershendesim
sa e sa kujtime
do ti ruajn zemrat
ditari i shkolles 2x
do tna ruaj emrat 2x

kendoni kendoni
sonte per matur
se kjo nat e jona
sdo te vij ma kurr
vallzoni vallzoni
deri nort e vona
se mo asnjeher
skthehen ditet tona

kanga ma e bukur
veq per ne kendohet
dita jon e par
me mall perkujtohet
pershendetje e fundit
qenka e veshtir
zemra nuk osht gur 2x
me thon lamtumir 2x

ref.... kendoni kendoni


Ky tekst u dërgua nga Sara

Mahmut Ferati - Matura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Matura".
3. Video është e këngës "Matura", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 3