Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Cauce E Lales Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

cauce lales ku tkom pa mashallah per ty kam ba(2 her)

1 sahat me nejt pa ty,
asht gjyna me i qel kta sy(2 her)

a me do,a sme do?cauce lales me trego,
a edin kur t'kam ngat ma ban diten 1 sahat.

cauce lales po m'bon urr,
syni keq mos paftë kurr(2 her)

ska ma mir se ti me pas,
je xhenneti i dynjas(2 her)

a me do,a sme do?cauca e lales me trego,
a e din se kur t'kam ngat ma ban diten 1 sahateeeeee.

a me do, a sme do?cauca e lales me trego,
a e din se kur t'kam ngat ma ban diten 1 sahat(4her)


Ky tekst u dërgua nga Gjuli_tetova

Mahmut Ferati - Cauce E Lales
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cauce E Lales".
3. Video është e këngës "Cauce E Lales", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0