A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Mahmut Ferati - Fajtor Jam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Thuaj"


fajtor jam kur qaj, fajtor jam kur qesh, fajtor jam kur flas, fajtor jam kur hesht, oooh fajtor jam

fajtor jam per diten, qe ti fala ty, fajtor jam per lotet, qe tkan met ne sy, fajtor jam per lotet, qe tkan mbet ne sy

fajtor jam krejt jeten, ska nevoj mem than, fajtor qe tkam dasht, fajtor qe tkam lan, fajtor jam krejt jeten, ska nevoj mem than, fajtor qe tkam dasht, fajtor qe tkam lan

faji asht jetim, por une pranova, mfal qe te lendova, un me ty gabova, mfal qe te lendova, un me ty gabova,

fajtor jam krejt jeten, ska nevoj mem than, fajtor qe tkam dasht, fajtor qe tkam lan, fajtor jam krejt jeten, ska nevoj mem than, fajtor qe tkam dasht, fajtor qe tkam lan

fajtor jam krejt jeten, ska nevoj mem than, fajtor qe tkam dasht, fajtor qe tkam lan, fajtor jam krejt jeten, ska nevoj mem than, fajtor qe tkam dasht, fajtor qe tkam lan

fajtor jam krejt jeten, ska nevoj mem than, fajtor qe tkam dasht, fajtor qe tkam lan, fajtor jam krejt jeten, ska nevoj mem than, fajtor qe tkam dasht, fajtor qe tkam lan


Ky tekst u dërgua nga Zamiri
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019