Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Mos Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

E kan humb kuptimin fjalet edhe Lutjet se zemren e vdekur nuk e ngjallin puthjet .

2x.
Po se di pse kot po te theras ne emer kur ti ma per mua asgja s'ndjen ne zemer.

2x.
Ska kuptim met thir e as met shkru leter s'kam fuqi ta them ma asnje fjal tjeter.

2x.
Mos shko mos shko se zemra te do

Dije se gjithmon zemra gabon nJet
kur e do ate qe nuk mund ta ket

Dije se gjithmon kjo bot eshte e rrejshe
neser smund ta gjesh dashurin e djeshme (2X)

Ska kuptim met thir e as met shkru leter s'kam fuqi ta them ma asnje fjal tjeter

Mos shko mos shko se zemra te do


Ky tekst u dërgua nga  bleron

Mahmut Ferati - Mos Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Shko".
3. Video është e këngës "Mos Shko", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0