A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Mahmut Ferati - Jam I Shkret Tu Mendu


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2014

2014-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Dikur"


Jam I Shkret Tuj Mendue ata vjet qe mkan shkue qe mkan shku ne vetmie si tja baj o hallin se dij e.
Pranverat shkojn evijn at vashen nuk ma bijn Eja vash ku je ti mos me le o moj ne vetmi.

Kur Natyra po gjelbron ditet tona na kujton shpirtin tim ma shqetsojn dot harroje omoj pergjithmon eee.

aj Zog qe fluturon e per ty vash po kendon ee
2xja thot kanges me krenarie qet bashkohen o na te dyee


Lyrics submited by Luanesha
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019