Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Moj E Mira N'atë Shpat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mahmuti:
Moj emir ao ne at shpat pot sho onderr o nat nat per nat nem pafshonder o natper nat hajde djal afrohu ma ngat kisha ardh o tej te oborri veq po tutna pom han sharoti

Shyretja:
Prej sharotit o mos u tut ja qet dad ao n icop buk

Mahmuti:
Du me ardh emt nejt karshi me ti pa ata syt e zi

Shyhretja:
Kur tmi sheh o ti syt e zi tutna djal o nuk kthehesh nshpi

Mahmuti:
Apo don o ty met lyp apo don o met grabit

Shyhretja:
Mem grabit osht ma kollaj veq vjen baba ta ban perhaj

Se bashku:
Mem grabit o esht ma kollaj veq vjen baba ta bon perhaj.


Ky tekst u dërgua nga Almirja

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Moj E Mira N'atë Shpat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira N'atë Shpat".
3. Video është e këngës "Moj E Mira N'atë Shpat", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0