A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Kno Me Mu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

See Also

Shyhrete Behluli

Song from the album:

"Po E Jo"


Mahmuti...
O me ma fal
O krejt ket dunja
Un pa ty un pa ty
Mbetem fukara

O yll e han
O ne ball me i pas
Mu pa ty mu pa ty
Nuk me ishin dasht

Shyhreti...
O shum e varfer
Bohet dynjaja
O kur i ze
Zemrat sevdaja

O yll e han
Me i pas ne ball
O nuk te duhen
Kur per mu ke mall

Ref...sebashku...
Kno me mu fol me mu
Jeten ti ma ke ndryshu
Knoj me ty flas me ty
Ah ne zemer me ke hy

Mahmuti...
O territ t'nates
O ti drit m'i bone
Mashalla mashalla
Per bukurin tane

O yll e han
O ne ball me i pas
Mu pa ty mu pa ty
Nuk me ishin dasht

Shyhreti...
O askujt drit
Nuk i kam bo
O t'kan ba syt
N'dashni paske ra

O yll e han
Me i pas ne ball
O nuk te duhen
Kur per mu ke mall

Ref...sebashku...
Kno me mu fol me mu
Jeten ti ma ke ndryshu
Knoj me ty flas me ty
Ah ne zemer me ke hy

...

Ref...sebashku...
Kno me mu fol me mu
Jeten ti ma ke ndryshu
Knoj me ty flas me ty
Ah ne zemer me ke hy


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019