A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mahmut Ferati & Violeta Kukaj Retkoceri - Kjofsha I Keq E Me Nafak


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2000

2000-12-01T00:00:00

See Also

Violeta Kukaj Retkoceri

Song from the album:

"Oh A E Di?"


Mahmuti
kur sti shoh ty flokt e gjata
her po me duket pa ra nata
po u vjen syve gjynah
me u mbyll moj qik pa te pa

po u vjen syve gjynah
me u mbyll moj qik pa te pa

Violeta
t'paska ra dielli mbi kry
kqyr me sy e sjam per ty
per mu djal o fjal mos n'drec
mire me fol po m'duket keq

per mu djal o fjal mos n'drec
mire me fol po m'duket keq

dy syt djal je tuj mi vra
kurr mat keq nuk t'paskna pa

Mahmuti
tuj t'pa ty spo di me u plak
kofsha i keq o me nafak

tuj t'pa ty spo di me u plak
kofsha i keq o me nafak

II
Mahmuti
kur sti shoh dy syte tu
mdhimet dita me jetu
po i vjen zemres gjynah
per ty qik o mos me rrah

po i vjen zemres gjynah
per ty qik o mos me rrah

Violeta
fjalet e tua me vran si plumbi
rash me fjet s'me zuri gjumi
per ty rrita flokt e gjata
mos dhasht zoti me na n'da nata

dy syt djal je tuj mi vra
kurr mat keq nuk t'paskna pa

Mahmuti
tuj t'pa ty spo di me u plak
kofsha i keq o me nafak

tuj t'pa ty spo di me u plak
kofsha i keq o me nafak

REF
tuj t'pa ty spo di me u plak
kofsha i keq o me nafak

tuj t'pa ty spo di me u plak
kofsha i keq o me nafak


Lyrics submited by  Beni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019