Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Per Ty Drite, Per Mu Terr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Pik ne zemer me ke mbet
ku je fsheh se diii
a e din se ti je drita
e dy syve t'mi. 2x

Ref; Per ty drit per mu terr
ti prej zemres nuk po m'del
per ty drit eee per mu terr
ti prej zemres nuk po m'del

M'ka marr malli te te shoh
e ti them dy fjaaal
ti ke hyr ne zemren time
kurr per te mos dalt. 2x

Ref; Per ty drit per mu terr
ti prej zemres nuk po m'del
per ty drit eee per mu terr
ti prej zemres nuk po m'del.

Dil te shof moj lulja ime
falma pak arom
bashk me zemren qe te do
jeto per gjithmon. 2x

Ref; Per ty drit e per mu terr...


Ky tekst u dërgua nga Sy Zjarrta (gasolina)


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mahmut Ferati - Per Ty Drite, Per Mu Terr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Drite, Per Mu Terr".
3. Video është e këngës "Per Ty Drite, Per Mu Terr", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0