A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mahmut Ferati - Qysh Spo Tvjen Gjynah Per Mu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2000

2000-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Oh A E Di?"


e kam lut zotin met gjet
pa ty jetes si them jet
e kam lut zotin me tgjet
pa ty jetes si them jet

ref..smu ngi syni tuj tshiku
qysh spo tvjen gjynah per mu
smu ngi syni tuj tshiku
qysh spo tvjen gjynah per mu

per ty zemra mu qa ndysh
jam tuj tut mos po tbi msysh
per ty zemra mu qa ndysh
jam tuj tut mos po tbi msysh

ref...smu ngi syni tuj tshiku
qysh spo tvjen gjynah per mu
smu ngi syni tuj tshiku
qysh spo tvjen gjynah per mu

ndal ni her shikom me sy
zemra mthot me fol me ty
ndal ni her shikom me sy
zemra mthot me fol me ty

ref...smu ngi syni.......


Lyrics submited by Sara
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019