Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Ti Ma Ndryshon Jeten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

ti ma ndryshon jeten,
sa here te shikoj,
fjalen Dashuri,
ne sy ta lexoj..

ti ma ndryshon jeten,
sa here te shikoj,
fjalen dashuri,
ne sy ta lexoj...

ti ma ndrushon jeten,
sa here te shikoj,
fjalen dashuri,
ne sy ta lexoj,
fjalen dashurii, ne sy
ta lexooojj.......


Ky tekst u dërgua nga Genta-gigga

Mahmut Ferati - Ti Ma Ndryshon Jeten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ma Ndryshon Jeten".
3. Video është e këngës "Ti Ma Ndryshon Jeten", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0