Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Ku E Kemi Vllaun Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32

2X Ku ekemi Vllaun se mdogji merziane per dhe te huaj Moter po ishkon Rinia.

Hajde dalim Moter eshikojm te dera apo kthehet Vllau apo vjen Pranvera.

2X Ku ekemi Vllaun ku eka zan nata neper dhe te huaj Moter neper rrug te gjata.

Hajde dalim Moter eshikojm te dera apo kthehet Vllau apo vjen Pranvera.

Ku ekemi Vllaun Mallin smund ta shuaj edhe aij si ne moj Moter qan n´dhe te huaj.

Hajde dalim Moter eshikojm te dera apo kthehet vllau apo vjen Pranvera.


Ky tekst u dërgua nga LuaneshaMahmut Ferati
Publikimi: 01/12/1995
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Mahmut Ferati - Ku E Kemi Vllaun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku E Kemi Vllaun".
3. Video është e këngës "Ku E Kemi Vllaun", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 1