A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mahmut Ferati - Serbi, Shtrige E Vjeter  (Feat. Hamez Llapceva)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/11/2014

2014-11-07T18:05:16

Featuring

Hamez Llapqeva


ah serbi moj shtriga e vjeter n'ket kosov ti qka lyp mo tjeter,lidh me pranga kom e dure ne shpi te vet qysh me i thon je i huj ee brez pas brezi o bab e djale jan fajtore o qe jan shqiptare, kur kosoven e mbuloj gjaku fest te madhe pat beogradi,kushtetuten e atij dushmanit e miratuan sinxhirt e tankut, bajonetat i numrojn votat beogradi o i cakrron gotat , e s'harrojm krajlit me i thon ee ec perpara deri ne tirane kush ka msy per me shkue n'tirane kockat rrugve i ka lan ee ,mos e shih kosoven anderr je i vogel te qet buza tomel ,ne gatujm barot e hekur gjeneral o i ushtris vdekur ,oj serbi po te flet shqiptari ke kujdes laaarg durt nga zjarri ooooo jem te lidhur burri me burrin a e harrove ti bajram currin, jem te zot dhe e mbrojm trollin a e harrove ti mit sokolin,jem te rritun si shqipe e sharrit a e harrove xhem gostivarin ,ket flamurin n'kater shpine a e harrove hasan prishtinen,mbrojm flamurin mrbojm te verteten a e harrove ti azem bejten ooo oj kosov oj nana jon eee REPUBLIK ooo EMRIN TA THOJN EEE.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019