Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Me Nje Lule S`qel Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mahmut 2x :
Ni lule ma ke dhan po ajo u tha
ma majr paska qen moj cauco me taj mos me u pa.

Shyrete 2x:
Pse ske ardh bre djalo mem trokit te dera
me ni lule qe te dhash kurr nuk qel pranvera.

Mahmut 2x:
Se kam dit ku me trokitma e majra n`dunja.
se se kisha lan moj cauco kurr pa ardh me t`pa.

Shyrete 2x:
pse ske vet or djalo ne mahall per mu
per ma tmajren e dunjas krejt kishin kallxu.


Ky tekst u dërgua nga Mimi_tet_no

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Me Nje Lule S`qel Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Nje Lule S`qel Pranvera".
3. Video është e këngës "Me Nje Lule S`qel Pranvera", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0