A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Mahmut Ferati - C`ka Ke Dasht E Ke Pas


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/02/2010

2010-02-02T15:08:32

E ke dit ti e kam dit un
e kan dit krejt qe vjen nje fund.
Po skam besu njeri gjall
se keshtu fundi ka me na ardh.

Ahh sa m`ke vra
sa m`ke ba me qa
shum me mu ke lujt
shum tash ke me vujt.

Q'ka ke dasht e ke pas
e prap zemren ma ke plas.
Taksirati tash t`ka gjet
se e mira tka qu pesh.

Q`ka ke dasht e ke pas
e prap zemren ma ke plas.
Taksirati tash t`ka gjet
se e mira tka qu pesh.

E ke dit ti e kam dit un
e kan dit krejt qe vjen nje fun.
Po skam besu njeri gjall
se keshtu fundi ka me na ardh.

Ah sa m`ke vra
sa m`ke ba me qa
shum me mu ke lujt
shum tash ke me vujt.

Q`ka ke dasht e ke pas
e prap zemren ma ke plas.
Taksirati tash t`ka gjet
se e mira t`ka qu pesh (4X)


Ky tekst u dërgua nga Mimi_tet_no
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019