Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mahmut Ferati - Keng Per Rrahim Beqirin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keng Per Rrahim Beqirin".
3. Video është e këngës "Keng Per Rrahim Beqirin", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mahmut Ferati - Keng Per Rrahim Beqirin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Nusja Jonë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00moj tetova e pollogut
ku ma le pushken e rokut
ku ma le pushken e rokut heeeejjj
po ja ruj trimit ne sharr
ne gjdo stin me ndezun zjarr
ne gjdo stin me ndezun zjarr

dita ma e bukur sot paska agu
me rrahim beqirin malet sot jan zgju
maaaaaalet sot jan zgju
edhe sharri vjeter sot don me u ba det
rrugen per tetov ska kush qe ma pret
ska kush qe ma pret

pushka rrokut vdekjen e vret
ndrenovec kushtrim po t`thrret
ndrenovec kushtrim po t`thrret o heeeejjj
me forcojn plagt e liris
se ntetov kam ni drenic
se ntetov kam ni drenic

dita ma e bukur sot paska agu
me rrahim beqirin malet sot jan zgju
maaaaaaalet sot jan zgju
edhe sharri vjeter sot don me u ba det
rrugen per tetôv ska kush qe ma pret
ska kush qe ma pret

e di non se tka marr malli
sot ngadal po tkthehet djali
sot ngadal po tkthehet djali heeeejjj
pasha ty bre qe po thot
gjysma e zemres mbet ntetov
gjysma e zemres mbet ntetov


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet