A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Nga Mergimi Kur U Ktheva


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/10/2009

2009-10-28T16:07:53

nga mergimi kur u ktheva
token time kur e shkela
po me prisnin gjith te dera

gjith i perqafova lot e gzim u dhash
te gjith i takova por nonen se pash

lot e gzimi nzemer mdogji
se mallin per nonen askush nuk ma hoqi 2x

kur u ula ntimen sofer
bashk me vllazen e me moter
e shikova zjarrin nvoter

aj zjarri vjeter ngrohte si dikur
por nona kish tretur e spergjigjej kurr

lot e gzimi nzemer mdogji
se mallin per nonen askush nuk ma hoqi.


Lyrics submited by Sara
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019