A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mahmut Ferati - Larg Trollit Tim


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/11/2014

2014-11-07T07:45:10

larg trollit tim
me nje vend te huj
puna ime krahu
fshis e gjithkujt

q`jam un oj gjori
q`jam ne ket bot
aa a ka kush t`ma thot-2x

trupin e dermuar
shpirtin me vaj plot
ne mengjes e mbremje
pa pushuar dot

q`jam un oj gjori
q`jam ne ket bot
aa a ka kush tma thot -2x

shoqja ime nmallengjim
pa ja ditur hallin kush
ne meshiren e stuhis
mallin per fmit prush

q`jemi ne o burra
q`jemi ne ket bot
aa a ka kush tma thot -2x


Lyrics submited by Sara
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019