A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Halle Halle Esht Kjo Jet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/01/2010

2010-01-19T02:30:52

See Also

Shyhrete Behluli

Song from the album:

"Moj E Mira Te Bunari"


Shyhretja:
Halle halle esht kjo jet pa hall njeri s'mun me gjet halle halle kjo dynjaa her tu kesh e her tuj kja.

Ref:2x
Knoni knoni bashk me mu sonte hallet mej harru s'dojm me qa e s'dojm me vujt dojm me k'nu e dojm me lujt.

Mahmuti:
Halle ju e halle un, sod nuk paska mir askund kshtu jon hallet e dashnis her me u ndreq e her me u prish.

Ref:2x
Knoni knoni bashk me mu sonte hallet mej harru sdojm me qa e sdojm me vujt dojm me k'nu e dojm me lujt.


Lyrics submited by Almire
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019