Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Potpuri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri".
3. Video është e këngës "Potpuri", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Potpuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shyhrete Behluli

09/05/2012

2012-05-09T15:41:15+00:00Shyhretja:
A po shkojm te shoku jon a po shkojm a po shkojm ne martesen tja urojm tja urojm e tan naten veq tuj lujt mos mi met hatri askujt e kur kanga qohet pesh ti knojm shokut veq tu kesh le te bjen tupani kengen mos e ndalni me kengu e me vallzu e ket nat mos me harru le te bjen tupani vallen mos endalni luni qika e djem te ri se kjo nat ska me u kthy.

Mahmuti:
Po mer nusja temena mashalla mashalla e kqyr dhondrrin me sevda me sevda po thot nana shum jom gzu kom prit djali me u martu vallzon baba pa u ndal pe marton mat mirin djal le te bjen tupani vallen mos e ndalni me kendu e me vallzu e ket nat mos me harru le te bjen tupani vallen mos e ndalni luni qika e djem te ri se kjo nat ska me u kthy.

Mahmuti-2x:
A met pa a mos met pa a mos met pa a me lan synin me qa a me lan zemren me vujt pa ja qa hallin kerkuJT.

2x:
Ame u gzu ame u idhnu a me nejt a me shku tok e qiell ma mir mem zan ty stkom zemer jo met thon.

Shyhretja-2x:
A met prit amos met prit kur se ni un zanin tan sdu me ni tu fol kerkan.

2x:
A me u gzu ame u idhnu ame nejt ame shku tok e qiell mamir mem zan ty stkom zemer jo met thon.

Mahmuti-2x:
As ni fjal vajz nuk ta luj merri n'zemer shkruj mos e le as nja met met per dashni tvertet.

2x:
Ti n'zemren time bota le ta dine e un zemres tone qa tlypa mej dhone.

Shyhretja-2x:
As ni fjal djal nuk ta luj merri n'zemer shkruj mo e le asnja met met.

2x:
Ti n'zemren time bota le ta dinë un zemres tonë qka tlypa mej dhone.


Ky tekst u dërgua nga Almmirja.....
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet