A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mahmut Ferati - Aj Kush Tka Rrejte Aj Te Ka Mashtrue


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/05/2010

2010-05-30T17:14:38

aj kush tka rrejte aj te ka mashtrue
shpirti jem o a po vjen me mu 2x

me pas dit me fluturu
kishe ardh jalla ti me mu 2x

te lutem e dashur mua me beso
oh fjalt e huja aman ti mos i ndegjo 2x

mir e din se sa te du
oh fjal te kshija aman aj tkan thon per mu 2x
hajde hu perrrr

kalle kalle hej

hiieeeeeeeee

hejt hejt hejt huuu

jasha ibro jasha

oh ku mje nis o oh ku mje tuj shkue
shpirti jem o kush ty tka idhnue 2x

me pas dit se mu mdon
shpirti jem kurr ty stkisha lon 2x
aman aman ooo hajde

e hajde hajde si molla si dardha 2x
aj mir mi lujte ato durt e bardha 2x

aj durt e bardha belin e holle 2x
aj mi ke faqe hajde kuq si molle 2x
aman aman heeeejjjjj


Lyrics submited by Sara
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019