Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Amerik Larg M`je Qillu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

amerik moj larg mje qellu
ymrin ti moj ma ke shkurtu
qysh e lash me u largu2x
namerik shkoj me jetu 2x
malli tij spom len me rnu 2x

hajde vlla hajde ma
jem merzit o vlla dojm me tpa
nan e bab edhe vllazni 2x
besa grue djem edhe fmi 2x
tan shoqnia vesin per ty 2x

po te pres o vlla prap me ardh
konges ton o vlla me ja marr
si dikur o me kendu 2x
mallin zemres me ja shu 2x
zbashku tlumtur me jetu 2x


Ky tekst u dërgua nga Sara

Mahmut Ferati - Amerik Larg M`je Qillu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amerik Larg M`je Qillu".
3. Video është e këngës "Amerik Larg M`je Qillu", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0