Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Kang Per Xhem Gostivarin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  13

me za tlart thrret zana e malit
po ku je oh xhem gostivari
kushtrim lshoni gjith vatani
tfala qon bedri pejani
mos e ndal luften or vlla 2x
se me shkaun bes nuk ka 2x

liri thrret tetova e sharri
pushka tlumt xhem gostivari
gjak pollogut i rin vatani
lar me gjak ne fush tmejdanit 2x

kush ket tok me prek guxoj
nami yt bac e pervloj
si rrufe e rxoj te prem
flaka e pushkes baces xhem
hidhet shqipja nluft per smbari
ball vatanit xhem gostivari 2x

liri thrret tetova e sharri
pushka tlumt xhem gostivari
gjak pollogut i rin vatani
lar me gjak ne fush tmejdanit 2x


Ky tekst u dërgua nga Sara

Mahmut Ferati - Kang Per Xhem Gostivarin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kang Per Xhem Gostivarin".
3. Video është e këngës "Kang Per Xhem Gostivarin", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0