A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Mahmut Ferati - Te Kerkojn Lotet E Mi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/10/2009

2009-10-04T09:50:14

Këngë e albumit:

"Nje Her Vjen Vera Kah Dera"


gjitha fjalt i mori era
gzimet tona iken treten
ne syt tan u tha pranvera
vetem lotet kujtim na mbeten

para se ti mbylli syt
te kerkojn lotet e mi
dhe nje her ai zeri yt
tma thot fjalen dashuri

ku te ri e ku te shkoj
kujt tja hap zemren se di
dhimbjen time ta tregoj
as nje fjal ska fuqi

para se ti mbylli syt
te kerkojn lotet e mi
dhe ni her aj zeri yt
tma thot fjalen dashuri

iku stina me e bukur
te pandar kur kemi qen
mbete si nje zog i humbur
qe se din ku e ka folen


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019