A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Mahmut Ferati - Shpejt, Shpejt M'ke Harru


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Na Erdhe Dita"


Sa her te kam pyet çka ndjen ti per mue gjith dashni m'ke than gjith m'ke than te du pse m'ke ba dredhin pse s'ke kallxu drejt me pas kan dashni s'ish harru kaq shpejt

2x.ref: Shpejt shpejt m'ke harru sherri yt oo m'ka nxan mu
un te kam than ti s'ke besu qka vjen shpejt, shpejt ka me shku

S'kam dasht me te merzit s'kam desht me tu lut un kam dasht me te prit oo ti vet je ngut pse m'ke ba dredhin
pse s'ke kallxu drejt me pas kan dashni s'ish harru kaq shpejt

4x.ref: Shpejt shpejt m'ke harru sherri yt oo m'ka nxan mu
un te kam than ti s'ke besu qka vjen shpejt, shpejt ka me shku


Lyrics submited by Florentina Sadikaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019