Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Cuce E Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

ku po shkon moj couce bukur ti moj shami kuqe me ato flokt e gjata doxhe ni katoune(x2)

dot shkoj ne tetov mor djalo te bjej nje cafore nje unaz fejese edhe sahat dore(2)

ku po shkon moj couce bukur me kmish te bardh me ato flokt e gjata doxhe ni mahall(2)

dot shkoj ngostivar mor djalo te blej fustan t'bardh sot ni jav more djal nuse vin mem mar(2)

ka po shkon moj couc e bukur moj e bardh si bora at mindil kush ta cendisi more i lumt dora(2)

mos u bon merak be mor djal kshu e ka dashnia hajt ma jep doren lule te lulzoj dashnia(2)


Ky tekst u dërgua nga  LejLa

Mahmut Ferati - Cuce E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cuce E Bukur".
3. Video është e këngës "Cuce E Bukur", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0