A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Mahmut Ferati - Zemrat Qe N'dahen


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/07/2010

2010-07-17T10:22:20

Song from the album:

"Na Erdhe Dita"


As un e as ti se kem pa ket anderr se tjetri ven temin per ty bohet dhanderr dy zemra qe ndahen spo mujn em njet ngat na dy kofshim t'fundit qe patem ket fat dy zemra qe ndahen spo mujn em njet ngat na dy kofshin t'fundit qe patem ket fat

ref...Kam than skam em vujt kam thon skam me qajt por asnjëren fjal nuk kam mujt me majt per zemra qe ndahen kerkush mos tem flet kerkush sdin sa vuaj pa e provu vet :S

As un e as ti se kem pa ket anderr se tjetri ven temin per ty bohet dhanderr dy zemra qe ndahen spo mujn em njet ngat na dy kofshim t'fundit qe patem ket fat dy zemra qe ndahen spo mujn me njet ngat na dy kofshim t'fundit qe patem ket fat

ref...Kam than skam me vujt kam thon skam me qajt por asnjeran fjal nuk kam mujt me majt per zemra qe ndahen kerkush mos te me flet kerkush sdin sa vuaj pa e provu vet :S


Lyrics submited by  egzona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019