A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mahmut Ferati - Shtate Udhe E Shtate Mahalle


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/07/2010

2010-07-02T23:26:03

Song from the album:

"Na Erdhe Dita"


kur ta ndjeva zonin konges tu ja thon hic pa t'pa mpelqeve thash kush mund me kon kur ta kam pa synin o at sy si rrush jom nis me t'ardh ngat smund mem nal kerkush

shtat udh e shtat mahall o i kam kapercye vec nje her me knue nje keng bashk me ty(2)

kur ta ndjeva zonin konges tu ja thon hic pa t'pa mpelqeve thash kush mund me kon kur ta kam pa synin o at sy si rrush jom nis me t'ardh ngat smund mem nal kerkus

shtat udh e shtat mahall o i kam kapercye vec nje her me knue nje keng bashk me ty(2)

shtat udh e shtat mahall o i kam kapercye vec nje her me knue nje keng bashk me ty(2)


Lyrics submited by  nita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019