A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - A Po Shkojme Te Shoku Jone


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

See Also

Shyhrete Behluli

Song from the album:

"Moj E Mira Te Bunari"


Shyhrete Behluli:A po shkojme te shoku i jone a po shkojme a po shkojme ne martesen tja urojme tja urojme tia urojme e tan naten vec tu i lujt mos ti mbet hatri as kujt e kur kanga qohet pesh ti knojme shokut vec tu i kesh ..

Reff.. Le ti bjen tupani vallen mos e ndalni me kendu e me festu e kete nate mos me harru (2)

Reff..Le ti bjen tupani vallen mos e ndalni luni cika djem te ri se kjo nate ska me u kthy

Mahmut Ferati : Po mer nusja temena mashallah mashallah pe kshyr dhondrin me sefda me sefda po thot nana shum jam gezu hatri djalit me u martu vallzon baba pa u nal pe marton mat mirin djal

Reff.. Le ti bjen tupani vallen mos e ndalni me kendu e me festu e kete nate mos me harru (2)

Reff..Le ti bjen tupani vallen mos e ndalni luni cika djem te ri se kjo nate ska me u kthy


Lyrics submited by Egzon
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019