A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Zgjati Kambt Sa T'mrrin Jorgani


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  27

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

See Also

Shyhrete Behluli

Song from the album:

"Dy Lulekuqe Nje Boj Peme"


konke ndrec konke bo nuse
flok mendafsht buzet e kuqe
mu knach syni ka po tsho
po per drek chna ke bo

valla bur me tkallzu drejt
nuk kam bo kurxho per drek
pak npasqyr e pak nkojshi
dola pak edhe ncarshi

gru moj gru te xhet e mira
se kam xhepat thas me lira
ee sa mir pas thon i pari
zgati komt sa tmbrin jargani (2x)

ri pa buk e ri pa uj me ta prish qefin nuk muj paske ble edhe fustan ishalla me shnet e mban

tibe nzotin skam cka tboj kur sjam vesh dy her njesoj
sa per drek mos e baj dert
dalim bashk e ham nqytet


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019