Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Molla N'rrem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Molla N'rrem".
3. Video është e këngës "Molla N'rrem", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Molla N'rrem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Dy Lulekuqe Nje Boj Peme"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+01:00ShyhretjA:

E kAM pA ni Moll ne rreM
po MA djeg o shpirtin teM
A Me lAn A Me kput A MA
Mir Mos Me u ngut her poM
doket e pA pjek her Mthot
zeMrA qA po pret.

2x
MollA nrreM e MA e MirA peM e
Moll e omel qysh e dogje AMAn
shpirtin teM e.

MAhMuti:
FAqe kuqe ftyr si hAn osht e
Mir o si kAn thAn A Met prit
Me u rrit e Me u pjek edhe
nAj dit A Met kput e per Met rujt
Mos po i jet hAtri nAj kujt.

2x
MollA nrreM e MA e MirA peM
ti MA dogje Moll e oMel Mue
shpirtin teM e.


Ky tekst u dërgua nga  AlMire22
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë