A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - A Me T'fol A Mos Me T'fol


Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

See Also

Shyhrete Behluli

Song from the album:

"Dy Lulekuqe Nje Boj Peme"


MAhMuti:
A Met fol A Mos Met
fol sdi qysh Me jA bo
shuM MA mir ish kAn
kur hiq sjemi pA.

2X
O pse pse ke Ardh
zeMren Me MA fAl.

ref2x
A Met fol A Mos Met
fol sdi qkA boj i Mjeri
her e idht dAshnijA e
her si sheqer.

ShyhretjA:
A Met fol A Mos Met
fol sdi qysh Me jA bo
shuM MA Mir u kAn kur
hiq sjemi pA.

2X
O pse pse ke Ardh
zeMren Me Ma Marr.

ref2X
A Met fol A Mos Met fol
sdi qkA boj i Mjeri her e
idht dAshnijA e her si sheqeri.


Lyrics submited by Almire'm_22
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019