A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - O More Bilbil


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1995

1995-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Jeho Kenga Ime"


Oh More Bilbil Kendoje Nje Kange.
Kur Ndahet Dy Zemra.
Ka M'bet Plag E Rand.

Thuja Kanges Sate.
Mos M'baj Si Une Zi.
E Dashuria M'iku.
Mbeta Ne Vetmi X2.

Eja Moj Pranver Pse Kaq Shume Vonon
Zemra Eshte Larg Zemres.
Loti Veq Pikon.

Eja Ti E Dashur Se Malli M'ka Djeg.
Nuk Di A M'kujton Apo M'ke Harru Krejt. X2

Zemra Po M'shkrihet Nga Moti nNe Mot.
Oh Jete E Zeze Me Dhimbje Me Lote.

Kur Te Takoj Ty Lotet Kan Me U'tha
Malli Do T'shuhet Dhe Nje Here Me T'pa X2


Lyrics submited by AMIR




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019