Audio

Mahmut Ferati - Ne Mergim U Treta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/07/2012

2012-07-17T23:39:01

Këngë e albumit:

"Sille Boten Krejte"
-Pa lamtumir une shkova ti thash dy fjal qe s'thuhet ne Shesh te Prishtines kujtimet tona Ruhen
-shkova tuj shiku apo me ndjek nga pas te gjith me shikojn emrin si ta thrras , te gjith me shikojn emrin si ta thrras.

ref:
Shpejt po kalon rinia shpejt kalon jeta pse su harru dashnia pse ne Mergim u treta pse su harruan fjalet qe me lan pa gjum pse kon nuk e ke zmera ta don shum ,pse kon nuk e ke zemra ta don shum

-Me mungon Buka Uji qe kom pi me mungojn mbi te gjitha ata sy te zi prap atje do te kthehem malli po me mbyt dhe nese nje dit vdes qel me mbesin syt ,dhe nese nje dit vdes qel me mbesin syt
ref:2x
Shpejt po kalon rinia shpejt kalon Jeta pse su harru dashnia pse ne Mergim u treta pse su harruan fjalet qe me lan pa gjum pse kon nuk e ke zemra ta don shum ,pse kon nuk e ke zemra ta don shum.


Ky tekst u dërgua nga Ilirjana
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...