A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mahmut Ferati - Vone


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/07/2013

2013-07-05T11:27:54

Song from the album:

"Si Je"


Kur t'besova me genjeve
E t'mirat me t'keq m'i ktheve
Kur te luta s'me degjove
Shpirtin tim kur nuk e njohe

Kur te thirra s'u pergjigje
Me perbuze edhe ike
Si nje lyps rrugve mbeta
Pa e dit ku po m'çon jeta

Ref...x2
Von von je kujtu
Qe nje zemer u lendu
Von von von je kthy
S'kam ne zemer vend per ty

Kur te prita kurr nuk erdhe
E premtimet krejt i theve
Ma ke vra çdo shpres ne jet
Vend per falje me nuk ka mbet

Kur te thirra s'u pergjigje
Me perbuze edhe ike
Si nje lyps rrugve mbeta
Pa e dit ku po m'çon jeta

Ref...x2
Von von je kujtu
Qe nje zemer u lendu
Von von von je kthy
S'kam ne zemer vend per ty

...

Ref...x2
Von von je kujtu
Qe nje zemer u lendu
Von von von je kthy
S'kam ne zemer vend per ty


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019