Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Dola N'bahqe Me Shetit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T01:39:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dola N'bahqe Me Shetit" kënduar nga Mahmut Ferati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mahmut Ferati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet