Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Jem Ilira Jem Teuta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

O n'keto male
Sikur therrasin
Bjeshket tona
Diç po flasin

Mos harroni
Kenges t'ja thoni

Ref...x2
Jem Ilira jem Teuta
Jem te rritun neper lufta
Gjithe shqiptaret kudo jane
Nuk kane tjeter o veç nji nane

O n'keto male
Sikur thone
Gjithe dhe gjak o
Na bashkon

Mos harroni
Kenges t'ja thoni

Ref...x2
Jem Ilira jem Teuta
Jem te rritun neper lufta
Gjithe shqiptaret kudo jane
Nuk kane tjeter o veç nji nane


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mahmut Ferati - Jem Ilira Jem Teuta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jem Ilira Jem Teuta".
3. Video është e këngës "Jem Ilira Jem Teuta", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0