A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mahmut Ferati - Lumi Iber Shum I Gjat


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/11/2014

2014-11-08T23:20:38

Ibër lum i gjatë
Gjaku i Malësisë x2

A don me ja lanun
Kosovën krajlisë x2

O hej

Ref...
Jo kështu nuk durohet
Kjo asht robëri
Toka e Kosovës
Jo kurrë nën krajli

Toka e Kosovës
Kurrë nën krajli

Shalë o vend i bukur
Vendi i Malësisë x2

Aty u besa
Besë e Shqitarisë x2

O hej

Lidhnu burra e gra
Gjithë me besa besë
Për liri t'luftojmë
Për t'madhen shpresë

Për liri t'luftojmë
Për t'madhen shpresë

O hej

Ref...
Jo kështu nuk durohet
Kjo asht robëri
Toka e Kosovës
Jo kurrë nën krajli

Toka e Kosovës
Kurrë nën krajli


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019