Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Potpuri 1 (Gezuar 2015) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur nga un diqka kerkon fjala jo nuk egziston e kur un per ty ndjej mall ti nuk behesh kurr e gjall kur te teket ty mem thirr te plotesohet gjdo deshir e kur malli mu me ndjeg ti pergjigjje nuk me jep a te kom shpirt a te kom jet pse kur du smuj me te gjet pse un po e ti jo pse e vret zemren qe t do a te kom shpirt a te kom jet pse ku t du nuk muj me te gjet pse un po e ti jo pse e vret zemren qe t do
...x2


Ky tekst u dërgua nga arjeta

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Potpuri 1 (Gezuar 2015)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2015)".
3. Video është e këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2015)", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0