Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Potpuri 3 (Gezuar 2015)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 3 (Gezuar 2015)".
3. Video është e këngës "Potpuri 3 (Gezuar 2015)", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Potpuri 3 (Gezuar 2015)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shyhrete Behluli

23/12/2014

2014-12-23T17:25:04+00:001
SHYHRETJA...
TI TI PO M SHEH MU
TUJ KENDU VALLE TUJ LUJT
TI MENDON SE JAM E LUMTUR
SE S MA SHEH ZEMREN TUJ VUJT
TI SE DIN CKA ESHT ME U DASHT
TI SE DIN CKA ESHT ME U NDA
TI SE DIN CKA ESHT N KET JET
DIKUSH ZEMREN ME TA VRA.
REFRENI...
ME KET KANG ME KET VALLE
JAM TUJ MSHEF NI DHIMBJE T MADHE
GOJA M KNON ZEMRA M QAN
PO KERKUJT NUK MUJ ME I THAN

MAHMUTI (E NJEJTA FRAZE 1X)

2
2X... MAHMUTI
M KA MET PIK NE ZEMER
TUJ THON TJERET I KAM NDEGJU
SE KAM DIT CKA ESHT KJO PIK
DERI SA TY S TE KOM TAKU
REFRENI...
2X
NJE TAKIM O NJE TAKIM
T KA MJAFTU O SHPIRTI IM
NJE TAKIM E HIC MA TEPER
ME VUJT ZEMRA PER TAN JETEN

2X... SHYRETJA
M KA MET PIK NE ZEMER
DIKUSH U ANKU
SE KAM DIT C KA ESHT KJO FJAL
DERI SA TY S TE KAM TAKU

2X...REFRENI...

3
SHYHRETJA...
ME FJAL PO I IKIN TE GJITH TE VERTETES
ME FJAL PO JA BAJN TE GJITH QEJFIN VETES
MAHMUTI...
PO NJE GJE NE JET MBETET E VERTET
KON E KEMI DASHT N ZEMER NA KA MBET

REFRENI...
SHYRETJA 1X
MAHMUTI 1X
NUK HARROHET,NUK HARROHET
KUR NE ZEMER KA ZEN VEND
NUK HARROHET AS ATEHERE
KUR NUK MUNDESH ME T PERMEND

SHYRETJA...
ME FJAL PO THOJN NJEREZIT
TE GJITHE JEMI MIRE
POR NE ZEMER I KA VRA
FJALA LAMTUMIRE
MAHMUTI...
PO NJE GJE NE JET MBETET E VERTET
KON E KEMI DASHT N ZEMER NA KA MBET

REFRENI...
1XSHYHRETJA
1XMAHMUTI
1XSHYHRETJA
1X TE DY NJEZERI...


Ky tekst u dërgua nga ERI
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet