A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Keq


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2014

2014-12-01T00:00:00

See Also

Shyhrete Behluli

Song from the album:

"Ah Dashni Cka Me Ke Ba"


O t'ka bo te fala
Zemra qe u thy
Keq per mu keq per ty

Mos me ço te fala
O permes askujt
Se ma shume po m'ban me vujt

Ref...x2
Keq keq s'ka ma keq
As me u prish e as me u ndreq
S'ka ma keq e s'ka ma zi
Kurre nuk bon me ra n'dashni

O t'ka bo te fala
Zemra qe te don
Ti per mu a mendon

Mos me ço te fala
Mendjen du ma shume
Tjer kend s'e mendoj une

Ref...x2
Keq keq s'ka ma keq
As me u prish e as me u ndreq
S'ka ma keq e s'ka ma zi
Kurre nuk bon me ra n'dashni

...

Ref...x2
Keq keq s'ka ma keq
As me u prish e as me u ndreq
S'ka ma keq e s'ka ma zi
Kurre nuk bon me ra n'dashni


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019