Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Zakon Burri E Ka Pase  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/12/2015

2015-12-06T21:50:27+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zakon Burri E Ka Pase" kënduar nga Mahmut Ferati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mahmut Ferati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet