A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Mahmut Ferati - Naze Naze  (Feat. Flora Gashi)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/12/2016

2016-12-03T19:06:32

Featuring

Flora GashiIt's a long time that we try finding the lyrics to "Naze Naze" sung by Mahmut Ferati.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Mahmut Ferati attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Greta Berati. We wish that's the lyrics you are looking for:

te mesoj mami, te kesh dy naza!
djalo me lodhe me ato abaze(2her)

un jam perfekte ne shum aspekte,
por ti me thua nuk je korekte

naze naze

kur shkojm ne klube,
sduron duhani,
ne mjes te veres kerkon organin

te mesoj mami,
djal te lazdruar po te qesh bota o i oruarmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019