Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Sa Sa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Teksti:

Jehona Lumi

Video Produksioni:

Red Media

Komente

Asnjë Koment

21/02/2020

2020-02-21T14:51:34+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Sa Sa" kënduar nga Mahmut Ferati.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Sa Sa".
Videoklipi nga Mahmut Ferati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Albatrit Muqiqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A E Ke Pyet Veten Sa Me Doje
A E Ke Pyet Veten Sa Me Ndjen
Ti Ke Mendu Gjithçka Me Thoje
Do Ta Besoj Dhe Pse Genjen
A Mund Te Pyes Sa Me Doje
A Mund Te Pyes Sa Me Ndjen
Ti Ke Mendu Gjithcka Me Thoje
Do Ta Besoj Dhe Pse Genjen

Ref.
Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Te Pyes Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Se Di Se Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Te Pyes Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Jo S'e Di...

A Ke Harru Ti Kur Me Thoje
Se Bota Jote Isha Un
E Pate Kohen Ta Jetoje
Por Un Nuk E Jetova Kurre.

A Mund Te Pyes Sa Me Doje
A Mund Te Pyes Sa Me Ndjen
Ti Ke Mendu Gjithcka Me Thoje
Do Ta Besoj Dhe Pse Genjen.

Ref.
Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Te Pyes Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Se Di Se Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Te Pyes Sa Sa Sa Me Do Ti Sa Sa
Jo S'e Di...Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet