Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Majlinda Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Majlinda Bajrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Ndjek Akademinë e Muzikës, në Prishtinë, në profilet piano dhe kanto. Pjesëmarrjen e saj në “The Voice” e shikoi jo vetëm si një mundësi për të pasuruar përvojën e saj, në fushën e kantos drejt botës moderne të muzikës, por edhe për t’u bërë e famshme, gjë e cila do ta ndihmojë atë për të çarë më lehtë në tregun muzikor. Në vitin 2014, Majlinda Bajrami merr pjesë në The Voice Of Albania 4. Në Qershor 2015, Majlinda Bajrami merr pjesë në Zam...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Motra e

Mallëngjim Bajramit

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Migena Rinxhi

Festime Berisha

Linda Hyseni

Alba Ymerhalili

Laureta Hasani

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Dea Rifati

Donna

Arbenita Arifi

Qendresa Ibishi

Tags: Majlinda Bajrami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet