Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majlinda Cikaqi - Goce Tirone Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Po me pret shoqnia sot
per me dal me pi-e
per me dal me pi-e amon
Hallet dhe shqetesimet moj
ti mys me raki-e,
ti mys me raki-e amon

[REF.:]
Se jam goce Tirone moj
per shpi e shoqni-e
me tabon Tirone amon
Se jam goce Tirone moj
edhe per dashni-e
fukara edhe e pasur
qejfin do ta boj

Zbrazen gotat 1 nga 1
mbushni prap me pi-e
mbushi prap me pi-e amon
Se e kom tradite prej babes
me qen pak qefli-e
me qen pak qefli-e amon

[REF.:]
Se jam goce Tirone moj
per shpi e shoqni-e
me tabon Tirone amon
Se jam goce Tirone moj
edhe per dashni-e
fukara edhe e pasur
qejfin do ta boj
Cover: Flori Mumajesi - Çun Tirone
Majlinda Cikaqi
Publikimi: 13/06/2021
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Redmedia
Orkestri: Za
Violinë - Mentor Sylejmani
Gitarë - Astrit Stafai
Piano & Sint - Faton Kajtazi
Bass Gitarë - Reshat Beqiri
Tupana - Nesim Maxhuni
Klarientë - Sinan Kajtazi
Audio - Xhavit Hajdari
Mix & Mastering - Sinan Kajtazi
Producent - Drenis KrasniqiMajlinda Cikaqi - Goce Tirone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goce Tirone".
3. Video është e këngës "Goce Tirone", por nuk këndohet nga Majlinda Cikaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Majlinda Cikaqi:


Komente 0